Ile kosztują zwrotne skutery elektryczne?

 

Moja córka w wielu kilkunastu lat miała wypadek. Skoczyła na główkę do wody i złamała kręgosłup. Teraz jest sparaliżowana od pasa w dół. Muszę się nią opiekować. Staram się jakoś rozweselić jej smutne od tego momentu życie, ale także jak najbardziej odciążyć się od opieki nad nią. Ostatnio dowiedziałam się, że istnieje coś takiego jak skutery elektryczne dla inwalidów. Od razu zainteresowałam się tym tematem. Byłam bardzo ciekawa, czy coś takiego przydałoby się mojemu dziecku.

Kupiłam skuter elektryczny w bardzo dobrej cenie

zwrotny skuter elektryczny - cenaJuż kilka lat temu córka zrobiła prawo jazdy na samochody inwalidzkie, dlatego nic nie stało na przeszkodzie, aby mogła zacząć korzystać ze skutera. Musiałam tylko znaleźć takie urządzenie, które będzie przystosowane do jej wzrostu i indywidualnych potrzeb. Zanim cokolwiek jej powiedziałam, musiałam sprawdzić ile mniej więcej kosztują takie urządzenia, żeby wiedzieć, czy w ogóle jest mnie na nie stać. Poszukiwania odpowiednich informacji rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: zwrotny skuter elektryczny – cena, i zaczęłam przeglądać wyniki. Okazało się, że ceny takich sprzętów nie są zbyt wygórowane. Używane można zakupić już za kilkaset złotych. Natomiast, mnie interesowały nowe skutery z gwarancją od producenta. Mimo wszystko, udało mi się znaleźć bardzo tani skuter który zdecydowałam się zakupić. Jego największą zaletą był to, że był zwrotny, dzięki czemu osoba sparaliżowana mogła go całkowicie samodzielnie prowadzić i nie potrzebowała w tym celu, niczyjej pomocy. Byłam pewna, że mojej córce spodoba się takie rozwiązanie. Producent dawał kilkuletnią gwarancję na wszystkie elementy skuterka, w tym również na uszkodzenia mechaniczne. Dokonałam zakupów w medycznym sklepie internetowym i już kilka dni później otrzymałam przesyłkę. Muszę przyznać, że córka bardzo ucieszyła się z takiego elektrycznego wózka elektrycznego.

Najważniejsze było to, że wózek został dopasowany do jej wzrostu i wagi. dzięki temu wiedziałam, że będzie trwały i wytrzymały. Takie elementy jak zagłówek, podest na stopy czy oparcie było całkowicie regulowane, dlatego mogliśmy tak dopasować wózek, żeby córka miała pełen komfort i wygodę. Byłam bardzo zadowolona, że udało mi się kupić ten produkt w tak dobrej, niskiej cenie.