Fantastyczne koszulki Thrasher

 

Kiedyś nie przykładałem większej uwagi do tego jak wyglądam. Kupowałem rzeczy, które mi się podobają, ale prawda jest taka, ze jakoś nie zastanawiałem się nad tym jakie rzeczy ze sobą łącze i czy dane ciuchy pasują do np. mojej sylwetki. Ostatnio jednak zacząłem zwracać większą uwagę na to co na siebie wkładam, ale też i co noszą inni ludzie.

Koszulki Thrasher są niezwykle modne

thrasher koszulkaBardzo lubię korzystać z Instagrama. Wrzucam tam swoje zdjęcia, ale też i obserwuję profile wielu fajnych ludzi, w tym moich ulubionych raperów. Ostatnimi czasy zauważyłem, że jeden z moich ulubionych raperów często ubiera koszulki filmy Thrasher. Bardzo mi się one spodobały, ponieważ najczęściej mają one prosty dizajn ale jednocześnie wyglądają interesująco. Są też bardzo modne. Postanowiłem więc sam kupić sobie kilka koszulek z tej firmy. Moja ulubiona Thrasher koszulka jest w kolorze białym z kolorowym logo na przodzie. Logo wygląda bardzo ciekawie, bo do jego stworzenia został wykorzystany font, który wygląda jakby stał w ogniu. Koszulki z takim właśnie logiem najczęściej nosi mój ulubiony raper, a więc też taką musiałem mieć. To, co podoba mi się podoba w tej koszulce to to, że jest wykonana z dzianiny bardzo wytrzymałej, ale jednocześnie miłej w dotyku. Zastanawiałem się nad kupnem koszulki z długim rękawem, ale jednak ostatecznie zdecydowałem się na normalny t-shirt. Takie są wygodniejsze.

Jakość wykonania koszulek Thrasher jest naprawdę wysoka dzięki czemu są one bardzo wytrzymałe. Piorę je dość często, według zaleceń na metce i ich jakość w ogóle się nie zmieniła. Strasznie nie lubię kiedy bluzki po kilku praniach stają się parę rozmiarów większe i nie wyglądają już dobrze. Dlatego bardzo się cieszę, że w przypadku tych koszulek tak się nie dzieje.