Eleganckie koszule z diagonalu

Pracuję w firmie, w której bardzo ważny jest elegancki wygląd. Wszyscy pracownicy są zobowiązani do noszenia koszuli, które można również łączyć z jeansami. Planuję zakupić jeszcze kilka nowych koszul, bo ostatnio trochę przytyłam i ledwo się mieszczę w swoje ubrania. Lubię nosić koszule też na co dzień, nawet do luźnych stylizacji. Ubieram koszule na spotkania biznesowe, towarzyskie, do kościoła, czy na spacer. Przy wyborze koszuli duże znaczenie ma dla mnie rodzaj materiału i splot nici.

Modne bawełniane koszule typu twill

koszula twillWejdę zaraz w wyszukiwarkę internetową i przejrzę dostępne oferty w sklepach internetowych z odzieżą damską. Mam swój ulubiony sklep online, choć dosyć dawno tam nic nie kupowałam. Nie przepadam za chodzeniem po galerii handlowej, bo meczą mnie zakupy. Wolę sobie wygodnie usiąść w fotelu i złożyć zamówienie. Interesuje mnie koszula twill z wykładanym  kołnierzykiem. Taka koszula przyda mi się na spotkania biznesowe, bo jest wyjątkowo elegancka i wytworna. Bardzo lubię bawełniane koszule typu twill. Twill ma skośny splot z dużym nachyleniem prążków. Koszule są bardzo delikatne, wygodne i lekko połyskujące. Są niezwykle wytrzymałe, nie gniotą się  jak koszule z popeliny i łatwo prasują. Na stronie sklepu online jest kilka ciekawych modeli koszul z  diagonalu. Najbardziej podoba mi się właśnie ta koszula z kołnierzykiem, która kosztuje sto złotych oraz dwie bez kołnierzyka. Koszula z kołnierzykiem jest biała, a bez kołnierzyka są beżowe. Za beżowe koszule zapłacę dwieście złotych, więc całe zamówienie wyniesie mnie niecałe trzysta złotych. Zapłacę mniej, ponieważ otrzymam dziesięcioprocentowy rabat, gdyż moje zamówienie przewyższyło kwotę dwustu pięćdziesięciu złotych. Przesyłka jest darmowa, co mnie bardzo ciszy. Zamówienie powinno przyjść w ciągu trzech dni.

Materiał typu twill ma wiele zalet. Podoba mi się to, że ma unikatowy splot w postaci ukośnych prążków. To sprawia, że koszula wygląda elegancko i ekskluzywnie. Koszule można nosić zarówno pod garnitur, jak i do spodni jeansowych. Bardzo podoba mi się styl casual, czyli połączenie wygody z niewymuszoną elegancją. Uwielbiam nosić też lniane koszule, ponieważ najbardziej nadają się na lato, gdyż len jako jedyny materiał ma właściwości higroskopijne.