Duży wybór pokrowców do Iphone

Nigdy nie kupowałam pokrowców na telefony dlatego najczęściej po roku czasu już nie wyglądały tak pięknie jak tuż po zakupie. Były porysowane zarówno na obudowie, jak i na szkle. Nierzadko nawet posiadały liczne pęknięcia na wyświetlaczu dlatego, kiedy na urodziny dostałam swój wymarzony telefon postanowiłam, że tym razem nie pozwolę sobie go tak zniszczyć.

Piękne pokrowce do Iphone 

etui iphone xsZazwyczaj kupowałam sobie telefony ze średniej półki cenowej, które jak nietrudno się domyśleć nie posiadały mocarnych podzespołów, a zatem szybko zaczynały się ciąć i co około dwa lata należało je wymieniać. Nie przywiązywałam zatem do nich większej uwagi i nie kupowałam żadnych pokrowców co oczywiście kończyło się tym, że telefony szybko były zarysowane lub wręcz stłuczone. Kiedy jednak z okazji urodzin dostałam od męża wymarzony model telefonu wiedziałam, że będzie mi służył długie lata i warto o niego zadbać dlatego czym prędzej zaczęłam szukać etui iphone xs w internecie i jak się okazało ich wybór był niesamowicie ogromny. Nie siedziałam w tym temacie, więc nie wiedziałam, że istnieje tak wiele pokrowców! Poza tradycyjnymi, przeźroczystymi pokrowcami, znalazłam także piękne skórzane posiadające dodatkowo kieszonkę na karty do bankomatu, lub takie z miejscem na palec, które pozwalały jeszcze pewniej trzymać telefon w ręce, a także mogły posłużyć, jako podstawka do telefonu.

Ten drugi rodzaj pokrowca przypadł mi do gustu najbardziej ponieważ uwielbiam oglądać seriale na telefonie, więc podstawka z pewnością będzie dla mnie użyteczna. Wśród tego typu pokrowców jest ogromny wybór. Ponadto istnieją także same podstawki, które można dokleić do już posiadanego pokrowca, co daje jeszcze więcej możliwość względem dopasowania do siebie odpowiedniego etui.