Drzwi idealnie pasują do mojego mieszkania

Jestem po remoncie swojego mieszkania. Kupiłam je już jakiś czas temu i było w dobrym stanie więc od razu się do niego wprowadziłam. Kiedy odłożyłam znaczną sumę pieniędzy poprosiłam mojego brata o pomoc w remoncie. Kamil jest budowlańcem i miałam do niego zaufanie. Ja zdecydowałam się zatrudnić architekta, który przygotował dla mnie projekt mojego mieszkania. Architekt uwzględnił wszystkie moje sugestie i przygotowany projekt bardzo mi się podobał. Najbardziej doceniałam naturalne materiały, które zostały wykorzystane w projekcie.

Kupiłam dobrej jakości drzwi

drzwi dąb sonomaKiedy pokazałam projekt mojemu spodobał mu się i wiedział dzięki temu jakie prace ma wykonać w moim mieszkaniu. Ja postanowiłam przeprowadzić się na ten czas do mojej mamy i tylko wpadałam raz dziennie żeby zobaczyć jak idą pracę. razem kupiliśmy wszystkie materiały i drzwi. Spodobały mi się drzwi dąb sonoma, które kupiliśmy w sklepie budowlanym. Były bardzo dobrej jakości. Posiadały przeszklenia, dzięki czemu drzwi wyglądały bardziej delikatnie i do pokoi wpadało więcej światła. Drzwi potrzebowałam w standardowym wymiarze i w sklepie były takie dostępne. Drzwi zamówiłam i opłaciłam ale oczekiwały w magazynie sklepu budowlanego. Kiedy mój brat skończył malować i dał znać, że mogę zadzwonić do sklepu to dałam znać i umówiłam się konkretnie na dostawę. Drzwi były dobrze zapakowane. Pracownik sklepu z kolegą dostarczyli drzwi do mojego mieszkania. Mieszkam na drugim piętrze więc pracownicy musieli wnieść wszystkie drzwi do mojego mieszkania. Od razu zgłaszałam to w sklepie bo nie chciałam żeby mój brat musiał sam dźwigać wszystkie drzwi. Brat dał mi znać, z e drzwi już dojechały i od razu zabrał się za ich montaż. Kiedy przyjechałam do mieszkania po pracy drzwi były już zamontowane.

Kolor dąb sonoma idealnie pasował do mojego jasnego wnętrza. Miałam jasne ściany i jasne drzwi pięknie się prezentowały. Byłam wdzięczna bratu, że tak sprawnie uwinął się z remontem. Mieszkanie prezentowało się bardzo nowocześnie i zarazem przytulnie. Zakupione drzwi były dobrym wyborem. Cena była przystępna a jakość ich wykonania bardzo wysoka. Drzwi były solidne i mocne Posiadały eleganckie klamki i wszystkim się podobały. Cena była przystępna a dostawa nie droga. Warto było je kupić.