Dorobienie kluczy do mercedesa

Każdy kto ma samochód wie, że warto mieć zapasowy kluczyk do auta. każdy kierowca taki ma, ale ja mam tylko jeden i w końcu zdecydowałam się to zmienić. W tym celu musiałam jechać do specjalisty, który bez żadnych problemów mi dorobi ten klucz. Tylko teraz zastanawiam się czy dorabiać tylko jeden klucz czy może więcej.

Zapasowy komplet kluczy do mercedesa

kluczyk do mercedesaMyślę, że nie wystarczy mi tylko jeden kluczyk do auta. Warto sobie dorobić kolejny klucz a może i nawet dwa tak na wszelki wypadek, skoro i tak już mam zamiar dorobić klucze to dwa mogą być. Oczywiście pojadę samochodem do osoby, która zajmuje się dorabianiem kluczy. W ten sposób od razu sprawdzę, że te dorobione kluczyki są dobre i pasują do zamka w aucie. Kluczyk do mercedesa wcale nie jest taki duży i chyba jego dorobienie nie powinno zająć zbyt dużo czasu. Rano pojechałam na miasto i weszłam do pierwszego punkty na jaki natrafiłam, gdzie dorabiają klucze. Pan tam powiedział, że zrobi mi to od ręki, ale trzeba poczekać jakieś dwadzieścia minut. Taka praca musi być wykonana w sposób precyzyjny, więc nie ma co go pośpieszać w jego pracy. On dorabiał klucze, a ja przeszłam się na zakupy. Po dwudziestu minutach wróciłam i klucze były już gotowe. Mogłam od razu sprawdzić czy pasują do samochodu. Pasowały idealnie, więc zapłaciłam temu Panu i miałam już zapasowe dwa kluczki do mercedesa. Jeden zawsze będę nosić w kieszeni jak będę gdzie jechać samochodem. A drugi zapasowy klucz będzie w domu.

Każdy się chyba ze mną zgodzi, że warto mieć zapasowe klucze bez względu na to do czego są. Jam mam zapasowe klucze do domu czy do skrytki ale nie miałam do samochodu i czas najwyższy było to zmienić. Dlatego pojechałam do punktu, gdzie dorabiają klucze i tam poprosiłam o dwa dodatkowe kluczyki do auta.