Domki letniskowe w Sarbinowie dla całej rodziny

Wraz z mężem tegoroczny urlop postanowiliśmy spędzić w pewnej małej, nadmorskiej miejscowości, w której równo trzydzieści lat temu się poznaliśmy. W związku ze zbliżającą się rocznicą naszego ślubu, wpadliśmy na to by zaprosić całą naszą liczną rodzinę do Sarbinowa, która miała razem z nami świętować to jakże ważne dla nas święto. Podczas organizacji całego wydarzenia pojawił się niestety pewien istotny problem. Musieliśmy znaleźć noclegi dla blisko 25 osób. Na całe szczęście udało nam się wynająć kilka domków letniskowych, które zdołały nas wszystkich pomieścić

Domek letniskowy, który pomieści nawet osiem osób

domki letniskowe w Sarbinowie dla rodzinyZa sprawą całkowitego przypadku dowiedzieliśmy się o istnieniu pewnego ośrodka, który nie funkcjonował jeszcze trzydzieści lat temu, kiedy to byliśmy w Sarbinowie po raz ostatni. Okazało się, że ten nowoczesny obiekt daje możliwość wynajęcia pięknych, drewnianych domków letniskowych, które posiadały wszelkie niezbędne dobrodziejstwa takie jak dostęp do bieżącej wody, kuchnię z aneksem, łazienką, a nawet i ogrzewanie centralne. Ponadto domki letniskowe w Sarbinowie dla rodziny przystosowane były do tego by pomieścić nawet osiem osób. Po zapoznaniu się z ofertą wraz z mężem ustaliliśmy, że wynajmiemy łącznie cztery domki. Trzy z nich miały zapewnić nocleg naszym gościom, zaś czwarty, najmniejszy, dwuosobowy domek miał być przeznaczony właśnie dla nas. Jeszcze tego samego dnia skontaktowaliśmy się z uprzejmym właścicielem ośrodka, który zarezerwował dla bas wybrane domki, w których mieliśmy zakwaterować się już w przyszły weekend. Po przyjeździe do Sarbinowa zarówno my, jaki nasi goście byliśmy pod ogromnym wrażeniem wynajętych przez nas domków. Wszystkie z nich prezentowały się równie dobrze jak na zdjęciach, bardzo zachęcająca była również sama cena noclegów (za nocleg dla jednej osoby zapłaciliśmy jedynie 50 zł). Ogromnym, atutem tego miejsca było również to, że znajdowało się ono w nieznacznej odległości od morza. 

Wizyta w małej, nadmorskiej miejscowości, w której poznaliśmy się wraz z mężem rozbudziła w nas dawne sentymenty i wyzwoliła wzruszenie. Pobyt nad Bałtykiem umiliły nam również nasze piękne drewniane domy, w których bardzo mile spędziliśmy czas. Z całą pewnością powrócimy do tego miejsca jeszcze nie raz, będziemy je również gorliwie polecać wszystkim naszym bliskim oraz znajomym, którym również zależy na miłym wypoczynku w przystępnej cenie.