Dla jakiego dziecka jest spacerówka?

W ciągu życia dziecka będziemy potrzebowali przynajmniej dwóch modeli wózków. Najpierw nowo narodzone dziecko będziemy wozić w gondoli, a po około dziesięciu miesiącach zamienimy ją na spacerówkę. Jeżeli jesteśmy aktywni i chcemy biegać razem z dzieckiem, to możemy jeszcze kupić specjalny wózek do biegania. To spory wydatek, dlatego warto przemyśleć wybór właściwego modelu. 

Co posiadają spacerówki firmy Bebetto?   

bebetto holland spacerówkaNajpierw dziecko wozimy w gondoli z płaskim dnem, gdyż wymaga tego jego delikatny kręgosłup, który nie jest jeszcze w pełni ukształtowany. Od chwili kiedy maluch będzie umiał samodzielnie siadać i będzie stabilnie trzymał głowę, to możemy go przenieść do spacerówki, w której jest przewożony w pozycji siedzącej. Najlepsza będzie Bebetto Holland spacerówka z uchwytem na kubek i pokrowcem na dłonie podczas prowadzenia wózka w zimowe dni. Jest to bardzo praktyczny wózek, który jest polecany przez wielu rodziców. Stelaż wózka został wykonany z lekkiego aluminium, dzięki czemu spacerówka nie jest ciężka. Posiada mocne, tylne hamulce zwiększające bezpieczeństwo jazdy, oraz funkcję umożliwiającą zablokowanie przednich kół na wprost co ułatwia prowadzenie wózka jedną ręką, albo po prostym terenie. Między kołami znajduje się duża torba zapinana na zamek, w której możemy schować zakupy, lub potrzebne rzeczy dla maluszka. Spacerówka posiada możliwość regulacji oparcia, które możemy całkowicie rozłożyć tak, aby dziecko mogło się położyć, lub ustawić w pozycji półleżącej. Wnętrze siedziska jest wyłożone miękką pianką, która dopasowuje się do ciała dziecka i zapewnia właściwe podparcie jego pleców. Pasy bezpieczeństwa, którymi się przypina dziecko w wózku mają możliwość dopasowania ich długości do gabarytów dziecka. Zapinane są na brzuszku i między nóżkami tak, aby dziecko stabilnie siedziało i nie wypadło podczas nagłego hamowania. Pod nogami dziecka znajduje się plastikowy podnóżek, na którym może oprzeć nóżki w trakcie jazdy. 

Bebetto Holland to najlepszy wózek w swojej klasie. Jest starannie wykonany z dbałością o każdy szczegół, oraz posiada wiele funkcji przydatnych podczas użytkowania. Jest całkowicie bezpieczny dla dziecka i posiada wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty. Spacerówka jest lekka dzięki aluminiowemu stelażowi, na którym jest montowane siedzisko.