Czarna bluza dla kucharza

 

Szczerze muszę przyznać, że gotowanie jest największą pasją mojego życia. Uwielbiam to robić. Sprawia mi to bardzo dużo przyjemności i satysfakcji, kiedy moi goście z uśmiechem zajadają przygotowywane przeze mnie posiłki. Dlatego też tuż po szkole gastronomicznej zatrudniłem się w restauracji. Bardzo się cieszyłem, ponieważ po kilku miesiącach awansowałem, dostając czarną bluzę.

Czarna bluza gastronomiczna

bluza kucharska czarnaGotowanie jest moją pasją już od dziecka. Doskonale pamiętam, jak stałem przy garnkach razem ze swoją babcią. Bardzo interesowało mnie przygotowywanie różnego rodzaju potraw. Dlatego też, kiedy tylko skończyłem świetne technikum gastronomiczne, zatrudniłem się w jednej z restauracji. Początkowo byłem pomocą kuchenną i zajmowałem się obieraniem warzyw. Dopiero później dostrzeżono mój potencjał. Jego skutkiem była otrzymana przeze mnie bluza kucharska czarna. Muszę przyznać, że kiedy tylko szef mi ją wręczył, byłem z siebie bardzo dumny. Od razu wykonałem sobie w niej fotografię i przesłałem ją swojej rodzinie. Słowa gratulacji z ich strony były dla mnie niezwykle budujące i motywowały mnie do dalszej pracy. Zdaję sobie sprawę ze swoich umiejętności. Wiem, że są wysokie, ale jestem również świadomy tego, ile jeszcze pracy przede mną, aby dalej awansować. Posiadanie czarnej bluzy codziennie mi o tym przypomina. Bardzo się jednak cieszę, ponieważ moja praca jest moją wielką pasją.

Kiedy otrzymałem od szefa czarną bluzę gastronomiczną na znak mojego awansu, byłem bardzo szczęśliwy. Do dzisiaj pamiętam ten piękny moment. Od tamtej pory staram się jeszcze bardziej. Daję z siebie każdego dnia sto procent normy. Mam nadzieję, że dalej będę tak świetnie rozwijał się w swojej profesji. Czuję, że mogę jeszcze otworzyć drzwi do świata wielkiej kariery w gastronomii.