Co sądzę o kursie mindfulness?

Istnieje wiele różnych metod które pozwalają człowiekowi się rozwijać. Jednak trzeba postarać się o to, by wybrać tę która jest możliwie jak najlepsza. Chciałbym w tym tekście opisać sposób który polecam praktycznie każdemu, ze względu na jego kompleksowe działanie jeśli chodzi o różne dziedziny życia.

Czemu polecam każdemu kurs mindfulness?

medytacjaZapewne zastanawiacie się co dokładnie mam na myśli. Chodzi tu o kurs mindfulness, z którego sam jakiś czas temu skorzystałem. Jest to trening uważności, który polega między innymi na medytacji, a także na zastosowaniu innych ćwiczeń. Jeśli chodzi o samą medytację, której nauczycie się na tym kursie to warto wiedzieć jakie dokładnie korzyści może dać przy minimalnym wysiłku. Wystarczy raz dziennie poświęcić na nią chociaż piętnaście minut, a już po jakimś czasie zdołacie poprawić swoją zdolność koncentracji, odporność na stres, spokój czy też siłę woli. Zapewne wszystkie te rzeczy są dla was czymś cennym, niezależnie od tego czy chodzi o naukę, pracę czy też jeszcze coś innego. W moim przypadku zauważyłem że potrafię o wiele lepiej się koncentrować. To co wcześniej sprawiało mi spore trudności nie jest obecnie wcale takie trudne. Chodzi mi tu zarówno o pracę jak i o studia. Naprawdę cieszę się, że zdecydowałem się na kurs mindfulness Warszawa gdzie obecnie mieszkam okazuje się posiadać wiele miejsc w których można skorzystać z tego rodzaju kursu. Myślę że każdy z was zdoła znaleźć dla siebie odpowiedniego instruktora, który zdoła przekazać wszelką potrzebną wiedzę jeśli chodzi o trening uważności.

Przede wszystkim zorientujcie się jakie opinie na temat danej osoby mają byli kursanci, a będziecie wiedzieli czy dobrze jest udać się do niego. Nie jest wcale trudno znaleźć kogoś trudnego, zachęcam więc was do skorzystania z internetu i zorientowania się gdzie najlepiej jest iść.

Dodaj komentarz