Co kupić w hurtowni kosmetycznej do hybryd?

Manicure hybrydowy jest obecnie bardzo popularny i nie ma kobiety, która nie wiedziałaby, czym jest ten zabieg kosmetyczny. Dzięki niemu kobiety mogą cieszyć się estetycznymi paznokciami, które długo utrzymują swój ładny wygląd, co jest szczególnie ważne np. dla osób, które dużo pracują i nie mają czasu przejmować się odchodzącym lakierem. 

Artykuły potrzebne do manicure’u hybrydowego

artykuły semilac - hurtownia kosmetycznaManicure hybrydowy ma wiele fanek i nie jest to ani trochę dziwne, ponieważ ten typ manicure’u odznacza się niezwykłą trwałością. Używając lakierów tradycyjnych, trzeba liczyć się z tym, że lakier będzie odchodził i zmieniał swój kolor, a w dodatku w żaden sposób nie chroni paznokcia przed pęknięciem. Przy czynnościach w domu czy innych zajęciach, w których używa się rąk, paznokcie są szczególnie narażone na uszkodzenia, a tradycyjny lakier bardzo słabo radzi sobie z naciskiem warunków zewnętrznych. Dodatkowo lakier hybrydowy przyczynia się do trwania ładnego wyglądu paznokci do nawet 3 tygodni. Należy również wspomnieć o tym, że ten rodzaj manicure’u nie należy do skomplikowanych – jedyne czego potrzeba do jego wykonania to czas i odpowiednie materiały. Jest wiele różnych, a do tego polecanych sprzętów np. artykuły semilac – hurtownia kosmetyczna zazwyczaj w swoim asortymencie ma szeroki wybór szukanych produktów. Jednakże najważniejszym przyrządem do wykonania manicure’u hybrydowego jest lampa uv/led. To dzięki niej lakiery hybrydowe mogą zostać utwardzone, więc jest wręcz niezbędna. Dodatkowo warto wyposażyć się w pilniczek do paznokci, dzięki któremu można nadać paznokciom odpowiedniego kształtu. Ważny jest także bloczek polerski, a jego zadaniem jest zmatowienie płytki paznokcia, co zwiększy przyczepność bazy. Koniecznie trzeba również kupić cleaner, czyli płyn, który pozwoli oczyścić i odtłuścić płytkę paznokcia. Ważna jest również baza do lakierów hybrydowych – taką bazę należy utwierdzić pod lampą, a dopiero później nanieść kolorowy lakier hybrydowy. Do wykończenia manicure’u potrzebny jest tzw top. Pozwala on zapewnić paznokciom pożądany blask lub mat, ale przede wszystkim chroni kolor nałożony na paznokcie.

Manicure hybrydowy można wykonać w domu, jednakże warto przed tym wyposażyć się w odpowiedni sprzęt, który pozwoli zadbać o świetny wygląd paznokci. Poprawnie wykonany manicure utrzyma się nawet do kilku tygodni, a więc warto, żeby został on zrobiony jak najbardziej poprawnie.