Bransoletka na osiemnastkę

 

Moja siostra obchodzić będzie niedługo jedne z najważniejszych urodzin w życiu, a mianowicie osiemnastkę. Szykujemy dla niej dwie imprezy, jedną dedykowaną rodzinie, drugą dla znajomych. Musiałam też dla niej wymyślić jakiś wyjątkowy prezent. A to nie jest łatwe zadanie w przypadku nieco zbuntowanej nastolatki. Na szczęście, trochę przypadkowo, odkryłam, o czym moja siostra marzy i udało mi się trafić z upominkiem. 

Złota bransoletka na prezent

śliczne bransoletki ze złotaOsiemnaste urodziny to wyjątkowe wydarzenie w życiu młodej osoby. To przełomowy moment, który oficjalnie wprowadza nas w dorosłe życie. Dlatego też każda osiemnastka obchodzona jest hucznie i daje się na nią wyjątkowe prezenty. W tym roku świętować będziemy osiemnaste urodziny mojej młodszej siostry. Poza tym, że dorzucam się do jej przyjęcia urodzinowego, to jeszcze dodatkowo chciałam podarować jej od siebie jakiś drobiazg. Długo nie wiedziałam co jej kupić, aż pewnego dnia, jak była u mnie w mieszkaniu, wygadała się, że spodobały jej się bransoletki, które zobaczyła, jak była z koleżanką w galerii. Trochę ponarzekała, że nigdy sobie ich nie kupi i zmieniła temat. I to było to. Kupiłam jej więc dwie śliczne bransoletki ze złota, jedną z serduszkiem a drugą z symbolem nieskończoności. Zapakowałam je w małą, drewnianą szkatułkę. Całość przewiązałam kokardką i powiem szczerze, że właśnie samo to opakowanie już robi piorunujące wrażenie. Prezent dam siostrze w dniu jej urodzin i już nie mogę się doczekać tego momentu. Same bransoletki bardzo mi się spodobały i uznałam, że kupię sobie też jakąś niedługo. Bransoletka, szczególnie taka delikatna, idealnie sprawdza się na ręce kobiety, podkreślają jej kobiecość i subtelność. Złoto, zaś jest ponadczasowym kruszcem, pasującym niemal do każdej stylizacji, praktycznie na każdą okazję.

Czasami jest tak, że dla najbliższych nam osób brakuje nam pomysłów na prezent. Tak było w przypadku mojej siostry, której chciałam podarować coś wyjątkowego z okazji osiemnastki. Miałam w głowie czarną dziurę i nic nie mogłam wymyślić. Pomysł ostatecznie przyszedł do mnie sam. Siostra podpowiedziała mi bezwiednie, że bardzo podobają się jej złote bransoletki, takie delikatne. Kupiłam jej więc dwie sztuki, każdą trochę inną i zapakowałam w piękną, drewnianą szkatułkę.