Bogata oferta koszul do karmienia

 

Wiele świeżo upieczonych mam decyduje się na karmienie swojego maleństwa w sposób naturalny. Wybierają one wówczas różnego rodzaju garderobę, której zadaniem jest ułatwienie tej czynności. Często zastanawiają się także nad tym, jaką odzież nocną wybrać. Wiele z nich zdaje sobie bowiem sprawę, iż odpowiednia koszula do karmienia zapewni komfort, przyda się nie tylko w pierwszych dniach po porodzie, ale także przez cały okres niemowlęctwa ich dziecka.

Różne modele koszul nocnych do karmienia

oddychająca koszula nocna do karmieniaOdpowiednia koszula nocna jest doskonałym rozwiązaniem dla kobiet, które chcą karmić piersią, umożliwia łatwe podawanie pokarmu maluchowi, posiada mnóstwo zalet. W sklepach znaleźć można bogatą ofertę tego typu produktów, dlatego warto zdecydować się na model, który będzie najbardziej odpowiedni dla świeżo upieczonej mamy. Doskonałym wyborem będzie oddychająca koszula nocna do karmienia, gdyż zapewni komfort, a jednocześnie będzie przyjemna dla skóry. Znacznie ułatwia codzienne funkcjonowanie. Wybór modeli jest bardzo duży, dzięki czemu każda kobieta znajdzie produkt, które odpowiada jej potrzebom oraz możliwościom finansowym. Zdecydowanie lepiej sprawdzi się od piżamy, umożliwia szybkie karmienie malucha, a także zachowanie kontaktu wzrokowego pomiędzy mamą i dzieckiem. Dostępne są różne modele tego typu produktów, najpopularniejsze wzory to modele z odpinanymi ramiączkami, zapinane na guziki, z rozcięciem na wysokości piersi, a także kopertowym dekoltem. Każdy typ koszuli do karmienia ma swoje wady i zalety, a decydując się na dany produkt warto wziąć pod uwagę wielkość biustu. Panie, które mają mały biust powinny zdecydować się na wzory z kopertowym dekoltem, które z kolei nie sprawdzają się w przypadku kobiet o obfitych kształtach. Koszule z odpinanymi ramiączkami są modelem, który jest bardzo uniwersalny i sprawdza się doskonale zwłaszcza w ciepłe dni. Wzory z rozcięciem na wysokości piersi umożliwiają karmienie malucha, jednak wiele kobiet uważa je za mało komfortowe. Zdecydowanie lepszym wyborem są modele zapinane na guziki, które docenią panie zarówno z dużymi, jaki miały małymi piersiami.

Modeli koszul do karmienia piersią jest bardzo dużo, warto jednak zwrócić uwagę na to, by wzór, na który się zdecydujemy, był wykonany z naturalnej tkaniny, gdyż zapewnia ono oddychalność i komfort. Jest strojem nocnym, który znacznie ułatwia karmienie. Bawełniane materiały sprawdzą są zawsze doskonałym wyborem, świetnie sprawdzą się zarówno latem, jak i zimą.