Bezpieczne pojazdy akumulatorowe dla dzieci

Szukam bezpiecznego autka na akumulator dla córki. Zuzia od dawna marzy o takiej zabawce, ale nie było okazji, żeby ją kupić. Za tydzień organizuję dla córki przyjęcie urodzinowe. Zaprosiłam już część rodziny i jej najlepsze koleżanki z przedszkola. Sama zrobię tort i ciasteczka, bo to mnie taniej wyniesie. Mam odłożonych trochę pieniędzy, które chcę właśnie przeznaczyć na kupno autka akumulatorowego.

Szeroki wybór aut akumulatorowych w sklepie internetowym

auta dla dzieci na akumulator z pasamiZuzi bardzo podobają się zielone, terenowe pojazdy ze składanym dachem. Poszukam takiego pojazdu na stronie pewnego popularnego sklepu z nowoczesnymi zabawkami. Mam tam założoną kartę stałego klienta, dzięki której do każdych zakupów powyżej trzystu złotych przyznawany jest czterdziestoprocentowy rabat. Przy kwocie powyżej trzystu złotych jest to niemała oszczędność. Wejdę zaraz na stronę tego sklepu online i przejrzę aktualną ofertę sprzedażową. Obejrzałam dokładnie ofertę sprzedażową i jestem bardzo zaskoczona niezwykle bogatym asortymentem, nie spodziewałam się takiego szerokiego wyboru pojazdów na akumulator. Takie auta dla dzieci na akumulator z pasami są najbezpieczniejszym rozwiązaniem i postaram się znaleźć właśnie taki pojazd. Jak się okazuje, wszystkie autka mają pasy bezpieczeństwa, najwyraźniej jest to teraz wymóg. Myślę, że Zuzi najbardziej przypadłoby do gustu zielone auto terenowe z dużymi kołami i amortyzatorami, które umożliwiają jazdę nawet po nierównej nawierzchni. Córka mi mówiła, że chciałaby jeździć autkiem po lesie i plaży. Ten model będzie jak najbardziej się nadawał. Dodatkowym atutem pojazdu jest zdalne sterowanie, czyli możliwość sterowania pojazdem za pomocą pilota. Ta funkcja pozwoli mi kontrolować prędkość, z jaką porusza się córka, a nawet zatrzymać pojazd. Podoba mi się także to, że autko posiada radio, wejście USB, klakson, składany dach, miękkie i pompowane koła, najnowsze oświetlenie typu LED i skórzaną tapicerkę. 

Złożyłam zamówienie w tym sklepie online. Pojazd kosztował czterysta dwadzieścia  złotych. Od tej kwoty został odliczony czterdziestoprocentowy rabat i ostatecznie wyszło dwieście czterdzieści złotych. Jest to naprawdę bardzo niska cena za takie ekskluzywne autko terenowe w kolorze różowym. Mam nadzieję, że córka będzie zadowolona z prezentu, do którego jeszcze dołożę karton jej ulubionych żelek.